-
 

SPACE UP s. r. o. je už 16 úspešných rokov na SLOVENSKOM trhu

 SPACE UP s. r. o.  

SPACE UP s.r.o. je poprednou spoločnosťou v oblasti priestorových riešení so 16-ročnou skúsenosťou. Špecializujeme sa na výrobu dizajnových produktov na mieru z dreva, kovu a nereze, cortenu a skla s dôrazom na rozmanité dizajnové prvky. Našim zákazníkom ponúkame individuálny prístup a špičkovú kvalitu, čo nám umožňuje vytvárať unikátne a funkčné kúsky, ktoré perfektne ladia s ich osobným štýlom a potrebami. Disponujeme špičkovo vybavenou stolárskou dielňou,  disponujeme CNC frézou 2 x 3 m, čo nám umožňuje realizovať aj veľké projekty so špecifickými požiadavkami a detailami, okrem toho máme kovo - dielňou, kde vykonávame aj zváranie, čo nám umožňuje realizovať aj veľké projekty so špecifickými požiadavkami. Každý kus je starostlivo vyrobený s láskou a pozornosťou ku každému detailu, čo zaručuje ich dlhú životnosť a nadčasový štýl. Naši odborníci majú bohaté skúsenosti a znalosti v oblasti dizajnu a výroby, čo nám umožňuje vytvárať unikátne a funkčné produkty, ktoré vyhovujú potrebám a očakávaniam našich zákazníkov. 

So  SPACE UP s.r.o. získate dokonalého partnera pre transformáciu Vášho priestoru do miesta, ktoré bude vyžarovať eleganciou a originalitou. Našim zákazníkom ponúkame individuálny prístup a špičkovú kvalitu, čo nám umožňuje vytvárať unikátne a funkčné kúsky, ktoré perfektne ladia s ich osobným štýlom a potrebami.

Teraz sme sa rozhodli posunúť svoje schopnosti ešte ďalej a vytvorili sme novú firmu a stránku s e-shopom SPACE Design Banská Bystrica s.r.o., kde ponúkame hotové dizajnové produkty z masívneho dreva na mieru.  Sme hrdí na našu dlhoročnú odbornosť a kreativitu, ktorá nám umožňuje vytvárať špičkové nábytkové kúsky, ktoré oslovujú svojím štýlom a kvalitou.  Navštívte náš e-shop a objavte široký sortiment nášho exkluzívneho dizajnu.


Kontaktujte nás